- KINGSTON

Цена
€1582 46 / 3095 02 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 48 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Количество модули памет | 2 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Скорост/честота на паметта | 6000MHz(PC5-48000) |
| CAS латентност | CL32 |
| TRCD | 38 |
| TRP | 38 |
| TRAS | 48 |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels Небуферирана Dual Rank SPD EEPROM LED XMP 3.0 |
| Съвместими устройства | PC |
| Максимална температура на околната среда | 85 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 100 °C |
| Мин. неработна околна температура | -55 °C |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Външен цвят | Черен/Сив |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Total Storage Capacity | |2x48 GB |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DIMM DDR5 (Desktop) |
| Капацитет | 96 |
| Честота (MHz) | 6000 |
| Форм фактор | DIMM |
| Брой модули | 2 |
| CAS латентност (CL) | 32 |
| Напрежение (V) | 1.35 |
| Поддръжка на ECC | Не |
| Радиатор | Да |
| RGB подсветка | Да |
| XMP/EXPO поддръжка | Intel XMP |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.10кг |
Kingston 96GB 6000MT/s DDR5 CL32 DIMM (Комплект от 2) FURY Renegade RGB XMP
Извлечете максимална производителност с Kingston FURY Renegade RGB DDR5 памет. Този 96GB комплект (2x48GB) предлага невероятна скорост от 6000MT/s и ниска латентност CL32, захранвана от Intel XMP 3.0 за лесен овърклок. Елегантните черни радиатори с персонализирано RGB осветление издигат както производителността, така и естетиката на вашата система.
Ключови Предимства
- Светкавична скорост — 6000MT/s DDR5 честотна лента за безпроблемна многозадачност, игри и създаване на съдържание.
- Ниска латентност — CL32 тайминг за отзивчива производителност в изискващи приложения.
- Intel XMP 3.0 — Овърклок с едно кликване за оптимизирана производителност на съвместими дънни платки.
- Зашеметяващо RGB — Персонализирано RGB осветление с FURY CTRL софтуер за уникални ефекти.
- Огромен капацитет — 96GB комплект (2x48GB) се справя с тежки работни натоварвания, виртуални машини и големи масиви от данни.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DDR5 |
| Капацитет | 96 GB (2 x 48 GB) |
| Честота | 6000 MT/s |
| CAS латентност | CL32 |
| Форм фактор | DIMM |
| Брой модули | 2 |
| Напрежение | 1.35 V |
| Поддръжка на ECC | Не |
| Радиатор | Да |
| RGB подсветка | Да |
| XMP/EXPO поддръжка | XMP 3.0 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- 2 x Kingston FURY Renegade RGB DDR5 модула памет
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






